Optimalizace pro vyhledávače

Chcete, aby vaše stránky byly na lepších pozicích ve vyhledávačích a oslovili více potenciálních klientů či zákazníku? Nabízím vám kompletní optimalizaci pro vyhledávače (SEO), kterou realizuji v následujících krocích:

1. SEO audit / SEO analýza

V prvním kroku zhotovím SEO audit vašich současných webových stránek. Zjistím, na jaká klíčové slova jsou vaše webové stránky dohledatelné a na jakých pozicích se umístily ve výsledcích vyhledávání.

Současně se prověří aktuální struktura a obsah vašich webových stránek. Správně zvolení titulků klíčových stránek, metadata, struktura nadpisů (h1, h2, h3).

Navrhnu nejvhodnější klíčová slova, na která by bylo vhodné vaše webové stránky optimalizovat a jak změnit strukturu a obsah stránek.

K tomu je nezbytné prověřit vaši konkurenci a jejich pozice ve vyhledávačích.

2. Realizace SEO

V posledním kroku realizuji optimalizaci pro vyhledávače, kdy upravíme strukturu vašich webových stránek, texty a získáme kvalitní zpětné odkazy na vaše stránky (nákup odkazů, budování partnerství).

Tímto, ale vše nekončí, protože po optimalizaci vašich stránek pro vyhledávače, vyhodnocuji statistiky návštěvnosti a chování návštěvníků. Díky těmto poznatků, je dále možné webové stránky lépe optimalizovat pro vyhledávače a pro vás získat více potenciálních klientů.

  Neváhejte mi napsat

  Neváhejte mě kontaktovat


  Bc. Petr Vytlačil
  Barvířská 2579/29, 591 01 Žďár nad Sázavou

  IČ: 74483048. Zapsaný v Živnostenském rejstříku od 11. 4. 2007.

  773 444 741