Netflix, jak na české titulky?

Dnes byla oficiálně spuštěna dlouho očekávaná služba Netflix i u nás a na Slovensku. Kdo ještě tuto službu nezná, tak jde o službu, díky které za měsíční poplatek získáte přístup k filmům a seriálům, které si můžete přehrávat přes internet. Přehrávání je možné přímo ve webovém prohlížeči, na tabletech a smartphonech nebo chytrých televizích.

netflix_web_logo

V nabídce naleznete opravdu mnoho kvalitního obsahu, proto je také Netflix nejoblíbenější streamovací službou na celém světě (teda tam kde je k dispozici).

Typy předplatného

Momentálně si můžete na měsíc aktivovat Netlfix zdarma, potom budete mít možnost využít jednoho ze tří placených balíčků. Základní tarif startuje na 7,99 EUR (215 Kč), další 9,99 EUR (270 Kč) a nejdražší je za 11,99 EUR (325 Kč).

Základní balíček (215 Kč)

 • Nenabízí obsah v HD ani Ultra HD rozlišení
 • V jednu chvíli můžete přehrávat filmy pouze na jednom zařízení
 • Obsah můžete sledovat na počítači, TV, smartphonu nebo tabletu
 • Neomezený přístup k cele knihovně

Standardní balíček (270 Kč)

 • Obsah je dostupný v HD kvalitě
 • Máte možnost přehrávat na 2 různých zařízeních současně

Premium balíček (325 Kč)

 • Obsah je dostupný v HD i Ultra HD
 • Máte možnost přehrávat až na 4 zařízení současně

Jak se můžete přesvědčit, tak cena za tuto službu není nikterak drastická u základního balíčku je praktici nastavena na cenu jedné návštěvy kina, když vezmete i partnerku, tak už máte Premium balíček .-)

V čem bude zatím pro mnoho lidí problém, tak že obsah v Netflixu je zatím bez českého dabingu a titulek, takže nemají jak si užít dostupný obsah.

Naštěstí je zde pohodlná možnost, jak tento problém můžete zatím vyřešit.

Jak na české titulky v Netflix

Jde o web SubFlicks, který nyní budete využívat velmi často, alespoň po dobu aktivace předplatného zdarma. Na tomto webu naleznete online převodník titulek z formátu .SRT do .DFXP, který je využíván ve službě Netflix. Kromě toho je zde již databáze titulků pro různé filmy a seriály, které jsou v nabídce Netflixu, takže vám stačí dohledat příslušné titulky a už je můžete použít.

České titulky v Netflix

Abyste mohli takto připravené titulky využít, musíte si ještě nainstalovat plugin do webového prohlížeče Chrome, který je ke stažení zdarma zde. Stačí tento odkaz otevřít v prohlížeči Chrome a následně v horní části kliknout na zelené tlačítko Přidat do Chromu.

Plugin pro možnost výběru českých titulek v Netflix

 1. Stáhnete si do počítače titulky, které již jsou na SubFlicks nebo si je vytvoříte ze .SRT (Titulky v .SRT lze hledat na Titulky.com zde)
 2. Přejede v prohlížecí Chrome na Netflix a pustíte si požadovaný film nebo konkrétní díl seriálu.
 3. Stisknete klávesovou zkratku CTRL + ALT (OPTION) + SHIFT + T. Další možnost je, že najedete myší na obraz videa. Zobrazí se v pravém horním rohu další ikony, po kliknutí na ikonu s 3 tečkami netflix-ceske-titulky-02 se vám také zobrazí okno pro výběr titulků.
 4. Zobrazí se vám dialogové okno pro výběr titulků, takže si vyberete ty pro daný film, co jste si stáhly do počítače přes SubFlicks.
 5. U přehrávaného videa budete mít pod výběrem titulků možnost volby vašich titulků, které jste si právě přidali.

Netflix české titulky

Případně je zde video návod

Neváhejte mě kontaktovat


Bc. Petr Vytlačil
Barvířská 2579/29, 591 01 Žďár nad Sázavou

IČ: 74483048. Zapsaný v Živnostenském rejstříku od 11. 4. 2007.

773 444 741